מאמרים

נעים להכיר - המשך למאמר

באמצעות תמונה מחמיאה, תוכל/י להביא אליך מספר הצעות אשר וודאי מתעלה עשרות מונים מול מספר ההצעות בעלות אופי דומה, שנתקלת בהן עד היום.
אנשים רבים סקפטיים בדבר ההיכרויות האינטרנטיות, שכן לטענתם באינטרנט ישנם שרלטנים רבים וקשה להביע אמון באדם אינטרנטי אשר לא פגשתם בו פנים מול פנים. אבל המציאות מציגה את הדברים בצורה שונה; זוגות רבים הכירו בזכות השלוחות השונות שהאינטרנט מציע, ואלו כעבור מספר חודשים או שנים של בילוי משותף, מצאו עצמם מתחתנים, לוקחים משכנתא, מולידים ילדים ולמעשה בונים בית תקין בישראל, לפחות תקין כמו זה של הבחור שהתחיל עם הבחורה בבית קפה.
הפרט הכי חשוב, הוא לא להרים ידיים. מסתמנים מצבים בהם דייט אחד נוחל כישלון, ואולי גם אלו שאחריו, אבל בסופו של דבר, רובנו המכריע מוצא את בן הזוג המושלם, כי כמו שנאמר, בכל סיר יש ים ובו הרבה דגים. אה ו... מכסה.


בסימן טוב ובמזל טוב


היכרויות למטרות רומנטיות הם עניין שבשגרה, במיוחד בעולם האינטרנטי. בכל יום ביומו מתבצעים שידוכים מוצלחים בין גברים עם פרופיל X לנשים עם פרופיל Y.  המציאות מציגה את אופציית ההיכרות האינטרנטית כאפקטיבית ביותר ויעילה בעיקר לאלו שההיכרויות במישור המציאותי לא האירו להם פנים.  אז חבל להיות שאננים, עולם ההיכרויות הרומנטיות מחכה דווקא לכם, אלו שמאסו בדייטים ובניסיונות כושלים. עשו את הצעד, ומי יודע, אולי לחתונתכם תזמינו את מנכ"ל אתר ההיכרויות?

http://ambatiot.co.il.

חזרה לחלק ראשון